Среда, 24 апреля, 2024
Здоровье
09.10.2023

Ювелірний дім SOVA разом з БФ «Квітна» презентували спецпроєкт до місяця боротьби із раком молочної залози

Ювелірний дім SOVA презентував спецпроєкт до місяця боротьби із раком молочної залози. У відеопроєкті експерти з питань жіночого здоров’я та героїні, що побороли діагноз відповідають на питання, які цікавлять тисячі жінок.

  • Як розпізнати рак молочної залози?
  • Коли і як часто варто звертатися до лікаря-мамолога?
  • Чому жінки відкладають візит?
  • Як змінюється життя під час хіміотерапії?
  • До кого звертатися за допомогою у разі виявлення захворювання?
  • Як відчувати себе жіночною під час лікування?

В головних ролях проєкту — лікар-рентгенолог та УЗД Ганна Галішина, керівниця проєктів благодійного фонду “Квітна” Олена Берегова, а також жінки, яким вдалося побороти хворобу —  Марина та Наталія.

Спецпроєкт є частиною благодійної ініціативи, яку бренд SOVA запустив цього жовтня. До місяця жіночого здоров’я ювелірний дім створив лімітований рожевий браслет, всі кошти з продажу якого будуть спрямовані до Благодійного фонду “Квітна» на підтримку роботи Мобільної клініки жіночого здоров’я, аби кожна жінка, в регіонах де буде працювати платформа, могла пройти обстеження безоплатно. 

Дивитися відеопроєкт за посиланням.



Петренко Ігор

Автор аналітичних статей та інтерв'ю про українську політику і культуру. Активний учасник Революції Гідності. Цікавиться новинною журналістикою та геополітикою. Зі Svoboda.ua з початку заснування.