Среда, 24 апреля, 2024
Новости
23.11.2023

Найєм прокоментував спробу свого підкупу з боку нардепа Одарченка

Еолова держагентства з відновлення України Мустафа Найєм прокоментував інформацію про спробу свого підкупу з боку депутата Верховної Ради Андрія Одарченка.  Про це він сказав в ефірі національного телемарафону.

«Єдине, що можу сказати, – ми їм (НАБУ і САП — ред.) дякуємо за співпрацю. Це не тільки Держагентство, це і Міністерство інфраструктури. Ми спільно єдиною командою працювали», — сказав він.

Найєм сподівається, що це дасть результат і такі речі не будуть повторюватись.
«Я б більше не коментував цю історію», – зауважив Найєм.

Нагадаємо, 150 тис. доларів хабара голові держагентства з відновлення України Мустафі Найєму та профільному віце-премʼєр-міністру Олександру Кубракову депутат Верховної Ради від партії «За майбутнє» Сергій Лабазюк передавав у китайській шкатулці.

Голова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України Мустафа Найєм пішов на сппівпрацю з НАБУ, щоб детективи затримали на хабарі депутата Верховної Ради Андрія Одарченка.

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура підозрюють депутата Верховної Ради від «Слуги народу» Андрія Одарченка в дачі 50 тис. доларів хабара голові держагентства відновлення Мустафі Наєму.Наталя Півень

Випускниця факультету журналістики Львівського національного університету ім. І. Франка. Починала із роботи у регіональних ЗМІ. В команді Svoboda.ua з квітня 2022 року.