Пятница, 11 июля, 2025
Горячие новости

Заступник голови Державного агентства відновлення України Сергій Сверба купує квартири та віддає борги в кріптовалюті

ДБР оголосило підозру у розтраті майже 5 млн грн генеральному директору «Нижньодністровської ГЕС»

Чому українська ковбаса дорожча за італійську і як «відкатні» схеми «УкрХімТеху» нищать бізнес

Коли «фармацевтика» дорожча за совість

ЄС найближчим часом зосередиться на поставках зброї Україні

Наступні кілька тижнів визначатимуть, чи буде Україна надалі існувати – The Washington Post

Аферисти, що розповсюджують німецькі антиалергенні препарати, наживаються на бійцях ЗС

У декларації начальника управління міграційного контролю, протидії нелегальній міграції та реадмісії ДМС в Одеській області Андрія Морару виявлено ознаки незаконного збагачення.

НАБУ перевірить міністра Коваля через квартиру його тещі вартістю майже 18 мільйонів гривень

Хто допоміг втекти головному фігуранту справи про розкрадання грошей у Фонді держмайна Андрію Гмиріну?

Досье
04.08.2020

Криклий Владислав

Криклий Владислав Артурович — украинский политик.


Место рождения. Образование.
Родился 23ноября 1986 года в городе Киев.
В 2009 году окончил Киевский национальный университет имени Тараса Шевченко. Получил степень магистра.
В 2015 году защитил диссертацию на тему «Негосударственные Пенсионные Фонды в системе пенсионного обеспечения в Украине» и получил степень кандидата экономических наук.


Карьера.
С 2002 года по 2008 год — начальник отдела по работе с ценными бумагами в КБ Интербанк.
С 2008 года по 2010 год — работал в инвестиционной компании «Аструм».
С 2011 года по 2013 год — директор ООО «Кино-театр».
С 2014 года по 2015 год работал советником Министра внутренних дел по вопросам внедрения информационных технологий. Позже занимал должность заместителя начальника Департамента ГАИ МВД.
С ноября 2015 года — руководитель Главного сервисного центра МВД Украины.
На парламентских выборах 2019 года избран народным депутатом от партии «Слуга народа».
С 29 августа 2019 года работает министром инфраструктуры Украины.
Член Национального инвестиционного совета.


Семья.
Женат.



Мірошник В’ячеслав

Закінчив Київський національий університет культури і мистецтв. У журналістиці - з 2018 року. Працював спортивним оглядачем та займався публіцистикою. У послужному списку також робота на радіо і в друкованому журналі. Зі Svoboda.ua з 2020-го року.

Теги: Досье К