Вторник, 18 июня, 2024
блоги
13.06.2022

Іван Чайківський: завдання господарів — покрити тимчасову нестачу овочів з окупованого Херсону

Іван Чайківський

Херсонщина — один із основних постачальників овочів по всій Україні. Та ще з березня цей регіон — окупований росіянами. Звідки будемо брати овочі цього року і чи не буде їх бракувати?

Овочі вирощували не лише у Херсонській області. У дещо менших, але також великих об’ємах цим займалися і на Дніпропетровщині, і на Львівщині, і на Тернопільщині, і на Хмельниччині.

До того ж, наші підприємці доволі швидко зорієнтувалися і ще в березні зрозуміли, що потреба в овочах буде значна — через окупацію Херсонщини. Навіть якби ми її звільнили в квітні, виростити там потрібну кількість овочевих культур вже не встигли б.

Тому підприємці на заході та в центрі України засіяли ними значно більші площі. Я переконаний, що Україна овочевими культурами буде забезпечена.Мірошник В’ячеслав

Закінчив Київський національий університет культури і мистецтв. У журналістиці - з 2018 року. Працював спортивним оглядачем та займався публіцистикою. У послужному списку також робота на радіо і в друкованому журналі. Зі Svoboda.ua з 2020-го року.

Теги: блоги